Polska i my

Początek ( Ważne)

Początek zawsze jest ciężki. Trzeba stworzyć bloga. Nadać mu grafikę (wiem, że jest beznadziejna, ale pobawię się jak będę w posiadaniu odpowiednich programów, a nie tylko painta). Co tu będzie? Hmm dobre pytanie. Wiersze patriotyczne - to na pewno. Jakieś kawały, może czasami związane z polityką. Zdjęcia, które albo wzruszają, albo śmieszą, albo takie na które się gapimy i nie możemy uwierzyć w ludzką głupotę i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Następnie... Muzyka patriotyczna ( pewnie w większości rap ). Moje wypowiedzi (czyt. "bulwersy" na tematy polityczne i narodowościowe). Będą tu wypowiedzi nie tylko na tematy polityczne, ale również inne, niemniej związane z narodem polskim.

 

! Wiem, że moje zdanie w wielu kwestiach jest dziwne, nienormalne, staroświeckie itd. Ale każdy ma wolność słowa i myśli. Tak samo wy, droczy czytelnicy, dopóki nie zaczniecie mi ubliżać, wyzywać Polskę, naśmiewać się no i ogólnie wiecie o co chodzi. No i oczywiście nie chcę widzieć obrażania innych użytkowników. !

Nie mam ustalonych terminów, co do odiwedzin tej strony i dodawania postów. Mogę zaglądać tu raz w tygodniu, albo raz w miesiącu, albo nawet raz na kilka miesięcy. Nie dlatego, że nie mam tematów, chęci, ale dlatego, że mam mało czasu. Niemniej będziecie znać tu moją obecność, gdyż jak już się zakłada bloga, to się go prowadzi. A teraz do zobaczenia moi mili. 

I jeszcze jedno. Staram się unikać błędów, ale jestem tylko człowiekiem, więc za każdą literówkę srodze przepraszam.